AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Çolak iş dünyasına seslendi

BURSA (İGFA) – AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç ve Cumhur İttifakı AK Parti Nilüfer Belediye Lider Adayı Celil Çolak, Bursa Mühendis ve Mimar İşinsanları Derneği (BUMİAD)’nin konuğu oldu. Burada kısa bir selamlama konuşması yapan AK Parti Milletvekili Kılıç, sivil toplum örgütlerinin ehemmiyetine dikkat çekti.

Cumhur İttifakı AK Parti Nilüfer Belediye Lider Adayı Çolak ise yaptığı konuşmada; “Göreve geldiğimiz taktirde öncelikle idare anlayışı değişecek. Niyet ihtilali yapacağız. Türkiye’miz için yüreğimizdeki tükenmeyen sevdamızın kılavuzluğuyla Nilüferi halkımızla birlikte inşa etmek için yola çıktık” diye konuştu.

Nilüfer’de hizmet ve eser siyasetinden taviz verilmeyen, teknolojik ve dijital yaklaşımlardan yararlanarak yenilikçi ve öncü uygulamaları hayata geçirmeye hazır olduklarını tabir eden Çolak, ilçenin altyapısı ve iktisadına yönelik açıklamalarda bulundu. Çolak; “Bursa büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşüldü. 40 kilometrelik Minteks Hasanağa temas yolunu yapacağız. İş dünyanın gereksinimi olan sanayi alanları oluşturmak emeliyle sanayi onaylı parsel üreteceğiz. Planlama belediyeler vatandaşın önünde koşmalıdır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir