Almanya’nın aradığı sarışın kadının yeni görüntüleri çıktı: Ülkeden mi kaçtı?

Almanya, Almanya, Stuttgart’ta bir nakit para nakil şirketinde çalışan 42 yaşındaki Mirnesa S. için insan avını sürdürürken sıcak gelişmeler art geriye yaşanıyor…

Polis karakolunun yalnızca 250 metre uzağında oturan ve polislerin burnunun tabanından soygun yapıp kaçan Mirnesa S.’nin nerede olduğuyla ilgili yeni argümanlar gelmeye devam ediyor. Polisin meskenine baskın yaptığı ve kaçtığını tespit ettikten sonra insan avı başlattığı Mirnesa’nın sevgilisi olduğu varsayım edilen bir adam toplumsal medyadan genç bayanla fotoğraf ve görüntülerini paylaştı.

Genç bayanın Bosna Hersek’e kaçtığı kestirim ediliyor.

Almanya’nın çok okunan gazetelerinden Bild, gelişmeye geniş yer ayırırken Mirnesa’nın erkek arkadaşı Muhammed-Mujo O. isimli adamın Facebook ve Instagram üzerinden genç bayanla fotoğraf ve görüntülerini yayınladığını ve Alman polisiyle dalga geçtiğini aktardı.

Ekim ayında soygunu gerçekleştiren Mirnesa’nın sevgilisinin dans edip eğlenirken çekilen fotoğrafını yayınladığı görülürken bir öbür karede ise çift öpüşürken görülüyor. Bosna Hersekli olduğu öğrenilen Muhammed-Mujo ile Mirnesa’nın Bosna-Hersek’e kaçmış olabilecekleri de argüman edildi.

Mujo, Mirnesa ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı.

Bir uçaktan çekilen fotoğrafı paylaşan “Mujo” lakaplı adamın nerede olduğu ise şimdi resmi olarak açıklanmadı. Ancak çiftin Bosna-Hersek’e gitmiş olabilecekleri ihtimali ağır basıyor çünkü Bosna-Hersek ile Almanya ortasında iade mutabakatı bulunmuyor.

Mujo’nun paylaşımlarına birtakım toplumsal medya kullanıcıları, “Polise giderek bu görüntüleri göstereceğim” diye şikayette bulunurken genç adam, “İstediğini yap. Yapmayı düşündüğün şeyi yap” karşılığını verdi.

Mujo lakaplı adamın bir uçakta çekilmiş fotoğraf paylaşması soru işareti yarattı.

Alman polisi 42 yaşındaki Mirnesa için arama çalışmalarına sürat verirken, Mirnesa’nın nerede olduğuyla ilgili bilgi verecek şahıslara ise 37.500 euro ödül verileceği de belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir