Kara yollarında durum

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, TAG Otoyolu’nun Nurdağı-Bahçe kavşakları 1-2. kilometrelerinde yol imal çalışmaları nedeniyle Adana istikametinde şerit transferi yapıldı. Bu sebeple ulaşım Gaziantep istikametinden iki taraflı ve denetimli olarak sağlanıyor.

19 Mayıs-23 Haziran tarihlerinde İzmir-Çeşme Otoyolu’nun Karaburun-Zeytinler kavşakları 39-43. kilometrelerinde İçmeler Doğal Ömür Köprüsü imal çalışmaları hasebiyle Çeşme-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım öteki istikametten iki istikametli olarak gerçekleştiriliyor.

19 Mayıs-15 Ağustos tarihlerinde Anadolu Otoyolu’nun Kızılcahamam-Kahramankazan kavşakları 17-31. kilometrelerinde hendek üretim çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti sol şerit trafiğe kapatılarak ulaşıma öteki şeritlerden denetimli olarak müsaade veriliyor.

Sakarya-Düzce yolunun 12. kilometresinde Mudurnu Köprüsü imal çalışmaları sebebiyle Sakarya istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Düzce istikametinden iki taraflı olarak sağlanıyor.

Kırıkkale-Kırşehir yolunun 24-28. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Kırıkkale-Kırşehir istikametinden iki taraflı (gidiş-geliş) olarak devam ediyor.

Türkeli-Ayancık yolunun 6-7. kilometrelerinde yol imal çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli olarak sağlanıyor.

Diyarbakır-Mardin yolunun 8-9. kilometrelerinde yol üretim çalışmaları sebebiyle ulaşım tek şeritten iki taraflı olarak gerçekleştiriliyor.

Hopa-Borçka-Artvin yolunun 37-60. kilometrelerinde bulunan Borçka, Ormanlı, Sümbüllü 1 ve Sümbüllü 2 köprülerinde yapılacak olan derz tamir çalışması münasebetiyle ulaşım tek şeritten denetimli olarak devam ediyor.

Antalya-Alanya Devlet yolunun 78-131. kilometrelerinde BSK tamir işi çalışmaları nedeniyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Zonguldak-Bartın vilayet sınırı-Bartın-Kurucaşile yolunun 27-29. kilometrelerinde (Bartın kent geçişi) yol üretim çalışmaları sebebiyle ulaşıma bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı olarak müsaade veriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir