Yeniay Koç burcunda! Astroloji neler söylüyor? Yeniay burçları nasıl etkileyecek?

21 Mart yaşanacak ekinoks ile yeniay da karşılanıyor. Bahar ekinoksu Koç dönencesiyle birlikte yenilikleri de beraberinde getiriyor. İlerleyen devirde, 3 ay boyunca gökyüzünün seyri değişecek. Geçmişle hesaplaşılacak bu periyotta yeni başlangıçlar devreye giriyor.

Yepyeni bir güç geliyor. İleriye yanlışsız yol almak için mert olun. Koç burcunda gerçekleşen yeniayda koçun boynuzları çabayı de devreye sokuyor. Emek verme ve emeklerin meyvelerini toplama periyoduna giriyoruz.

Fırsatları kaçırmayın

Yeni yollar bu periyotta açılacak. Ayrılmak, yer değiştirmek, taşınmak, iş değiştirmek, evlenmek, boşanmak üzere yol ayrımları yaşanabilir. Hudutlar aşılıyor. 6. Meskende meydana gelen yeniay fizikî ve ruhsal sıhhat problemleri yaratabilir. Yorgun hissedebilirsiniz. Ruhen güçlenmemiz ve telaşlardan arınmak için Yeniay’ın fırsatlarından yararlanmalısınız. Hayallerimizle ilgili beklentiler, meslekle ilgili gayeler ön planda. Yeni projeler üretilecek, tempo artacak. Sabırlı olmalısınız.

Koç gücüyle birlikte bu hafta Plüto Kova burcuna, Mars Yengeç burcuna geçerek ferdî ve toplumsal hareketler oluşuyor. Düzgün giderken bozulan istikrarlar Mars gücüyle faal. Ağzımızdan çıkan kelamlara dikkat etmeli.

Yeniayda yükselen burçta Terazi burcu var. Adil olun, empati kurun, dengeyi sağlayın. Günlük hayatımız, alışkanlıklarımız, çalışma ortamı ve hizmet alıp verdiğimiz her bahis hareketli olabilir.

Sağlığınıza ihtimam göstermelisiniz. Aile büyüklerinin sıhhat sıkıntıları da gündeme gelebilir. Bilhassa kalp, tansiyon, göz, hudut sistemi rahatsızlıkları öne çıkabilir.

Bastırılmış hisler toplumsal seviyede reaksiyonlar yaratabilir. Özgürlük ve kısıtlanmalara verilen reaksiyonlar artabilir. Ekonomik çalkantılar, siyasi çıkışlar yaşanabilir.

Savaş, doğal afetler, yangınlar, volkanik patlamalar, askeri mevzular görülebilir. Ziraî sorunlar, sıhhat ve güvenlik alanları, çalışanlar, emekliler, memurlarla ilgi hususlar gündemde olacak. Bayan önderler parlayacak. Seçim sürecine doğru iktidar-muhalefet liderlerinin sözleri artacak.

Yeniayda Ay hala karanlıkta. Yeniayı takip eden birkaç gün içinde Hilal olarak Ay görünür olmaya başlıyor. Niyetler ve olayların netleşmesi için yeniaydan 3-4 gün sonra hilali beklemek meçhullüğü yok edecek. Yürekli adımlar için önümüzdeki haftayı bekleyin. Riskler fırsata dönüşebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir